Po dłuższej przerwie…

a powiedział bym, że bardzo dłuższej nawet. Wypada w końcu coś nowego napisać. Czas niestety ostatnio średnio na to pozwala, bo jak nie jedna uczelnia to druga, jak nie druga to coś w pracy, a jak nie w pracy to dysk szwankuje. Po coś jednak założyłem tego bloga, więc może coś naskrobie.

Działalność stowarzyszenia powoli idzie do przodu. Niedawno ruszył bowiem kolejny projekt, serwer RPGowy L2, Kelemor. Projekt WBN podlega ciągłym zmianą i rewitalizacji, powoli jednak też idzie do przodu. Planowaliśmy poprowadzić w tym klimacie LARPa w czasie Falkonu, ale niestety nie udało nam się dogadać z organizatorami, wydaję się że mieli jakiś problem z systemem informatycznym bo wiadomości chyba nie dochodziły. Życzę  poprawy, może w przyszłym roku.

Z RPGowy jednak spraw, powinno mi się w końcu udać wznowić pewną kampanię Neuroshimową którą zacząłem w te wakacje, już się zaczynam obawiać co gracze powymyślają. Ale z drugiej strony bardzo jestem ciekaw jak potoczy się dalej ta historia, która skończyła się jakoś niedługo po rozmowach z kultem cegły w Salt Lake. Wstępne ustalenia na spotkanie z graczami w przyszłym tygodniu, o ile Murphy nie popsuje planów oczywiście.

Pomimo wszystko znalazłem też trochę czasu na wykorzystanie pogody która ostatnio, no przynajmniej do dzisiaj, dopisała. Czyli trzeba nasmarować łańcuch i wyskoczyć na jeszcze jakiś krótki przejazd rowerem. Nawet lekki wiatr który mi towarzyszył nie popsuł mi jakoś tej godzinnej wycieczki.

Dobra jednak, starczy tego. Mam jeszcze materiał do wykonania z SASa, oraz kilka zdjęć które trzeba obrobić. Nie wspominając już nawet o zadaniach i teorii którą muszę opanować na wczoraj na uczelnie. Zatem kończę i wracam do tego co zrobić muszę. Może następny wpis uda mi się dodać w jakimś nie aż tak strasznie długim czasie.

3 komentarze to “Po dłuższej przerwie…”

 1. Shirleen Says:

  It’s hard to find your posts in google. I found it on 20 spot, you
  should build quality backlinks , it will help you to increase
  traffic. I know how to help you, just search in google – k2 seo tricks

 2. Francisca Says:

  I see a lot of interesting articles on your blog. You have to spend
  a lot of time writing, i know how to save you a lot of time,
  there is a tool that creates unique, SEO friendly articles in couple
  of minutes, just search in google – k2 unlimited content

 3. Loren Says:

  I read a lot of interesting articles here. Probably you spend a lot of time
  writing, i know how to save you a lot of time, there is an online tool
  that creates unique, SEO friendly posts in seconds, just search in google – laranitas free content
  source

Leave a Reply