Warning: Use of undefined constant headerfixedsocial - assumed 'headerfixedsocial' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/plugins/fixed-social-buttons/fixed-social.php on line 726

Warning: Use of undefined constant fixed_icons - assumed 'fixed_icons' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/plugins/fixed-social-buttons/fixed-social.php on line 727
O mnie « Shadow's Page

O mnie

Tak jak w tytule, czyli czas wyjść z za zasłony cienia i napisać o sobie kilka słów. Nazywam się Artur Zięba, ale dla znajomych i w sieci po prostu Shadow. Jestem studentem Matematyki na Politechnice Warszawskiej, choć czasami zastanawiam się czemu wybrałem sobie aż tak dziwny, niestandardowy i trudny kierunek studiów. Dla przyszłych chętnych na to mogę powiedzieć, zastanówcie się dwa razy, bo nie wiecie w co się pakujecie :), ale nie samymi studiami się żyję, dlatego wiadomo musi być miejsce na znajomych, przyjaciół itd.

Mam starych znajomych których znam jeszcze ze swojego miasta, z którymi spędzam czas od wielu lat, kiedy miejsca spotkań ograniczały się głownie do jednej miejscowości, czasy się zmieniły ale znajomi na szczęście pozostali. Wraz jednak z rozszerzeniem horyzontów pojawili się nowi znajomi ze studiów ( dzięki niektórym z nich i ich notatkom dalej mogę spokojnie studiować 🙂 ), ludzie których poznałem w podróżach po sieci, z gier typu RPG,LARP, lubię robić zdjęcia, miejsc, znajomym (czego niektórzy maja już dość:) ), cześć z nich, te ciekawsze znajdują się w mojej galerii, a raczej się znajdą jak tylko będę miał czas je tam wrzucić.

I skora już o tym wspomniałem, RPG ( czyli gry fabularne) są jednym z bardzo fajnych sposobów na miłe i ciekawe spędzanie wolnego czasu, gdzie można się wcielić w różne role, i zobaczyć jak to jest np próbować rządzić państwem, rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci, czy wiele innych scenariuszy, które znani mi MG potrafią tworzyć.

Co mogę jeszcze napisać, lubię jeździć na rowerze, może nie żeby robić po 100 km dziennie, ale dojazdy na uczelnie gdy jest cieplej, bo zimy nie uznaje jako dobrą porę do jazdy, są całkiem fajne i 40 km w jedną stronę wcale nie jest straszne:).

Nie samym życiem towarzyskim się żyje, trzeba jeszcze mieć na to fundusze, czyli wypada pracować. Ja pracuje jako Administrator Sieci, oraz projektuje je i Administruje na zamówienie, a może potrzebujesz Specjalnej Bazy danych dostosowanej do twoich potrzeb, skontaktuj się może będę w stanie pomóc.

arturzieba(at)wa.home.pl

Shadow